top of page
Vyhledat

Dva roky sbírky na záchranu skokanských můstků v Harrachově

Vážení přátelé, kamarádi, příznivci harrachovských skokanských můstků, fandové skoku na lyžích a severské kombinace.

Máme za sebou více než dva roky od vyhlášení sbírky na záchranu skokanských můstků v Harrachově. Před několika málo dny se podařilo překročit první milion vybraných korun. Je to úctyhodná částka. Na záchranu můstků sice nedostačující, ale pro jejich provoz velice důležitá.I díky vašemu příspěvku se podařily velké věci. Již dvě sezony se v Harrachově opět skáče, tu minulou na všech 3 můstcích K40, K70 i K90. A nejen to. Sbírka upozornila na stav harrachovských můstků, jejich jedinečnost i důležitost pro záchranu českého skoku na lyžích. Naprostá většina občanů si přeje jejich opravu a zprovoznění.

Na letošní sezonu připravujeme novou chlazenou stopu na K90, opravu vleku a drobné úpravy a opravy na dalších můstcích.

Pevně věříme, že díky Vám, s podporou úseků skoku a severské kombinace SLČR, Libereckého kraje i Města Harrachov se podaří již třetí zimní sezonu úspěšně zvládnout a přispět k návratu našich reprezentantů na první stránky výsledkových listin.

Náš hlavní cíl, kompletní rekonstrukce areálu skokanských můstků v Harrachově, zůstává nezměněn. Mamutích můstků je 5 na světě, pouze ten harrachovský se rozpadá. Ve světě můstky lákají tisícovky turistů, proč my nemůžeme být také světoví?

Žádáme i vyzýváme všechny, kteří mohou jakýmkoliv způsobem (nejen finančním) k naplnění našeho společného cíle pomoci, neváhejte. Přijďte pomoci vybudovat silný tým a přesvědčit politiky i rozhodující funkcionáře o důležitosti i nenahraditelnosti našeho areálu. Stav, který nyní panuje, nemůže trvat dlouho.


Děkujeme a věříme, že se to zdaří.

705 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page